LG 65" 4K NanoCell Smart TV - 65NANO80UPA
- 65-inch 4K Ultra HD (3,840 x 2,160) NanoCell display
- webOS 6.0 Smart TV with ThinQ AI and Magic Remote
- HDR10 / HLG support plus Filmmaker Mode
- 60Hz native refresh rate
- AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix) and Bluetooth v 5.0
- Gaming features: ALLM, HGiG, Game Optimizer
Fit Notes:
- VESA mount pattern: 300 x 300
-70%
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Description
- 60Hz native refresh rate
Fit Notes:
You may also like
-70%
Thumbnail 1
4+ Years
-70%
Thumbnail 1
2+ Years
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
HotShot Homestead 25 in. Round Wood-Burning Fire Pit, Matterhorn Gray-HOMESTEAD-GREY
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
HOTSHOT Smokeless Outdoor Wood Fire Pit with Grill, Steel, 34 Inch-BRECKENRIDGE
-70%
HotShot Homestead 25 Inch Low Smoke Wood-Burning Fire Pit, Denali Black-HOMESTEAD-BLACK
-70%